Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
vrijdag 6 april 2018
zaterdag 7 april 2018
zondag 8 april 2018
donderdag 12 april 2018
vrijdag 13 april 2018
zaterdag 14 april 2018
zondag 15 april 2018
donderdag 19 april 2018
vrijdag 20 april 2018
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zaterdag (OVE) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00ITTERSUM 1-TVZ 750 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd 17+ Zaterdag (OVE) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:00EMELWERTH 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 6Stand
12:00TC '91 STADSHAGEN 3-ITTERSUM 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames 17+ Zaterdag (OVE) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30ITTERSUM 1-ZLTB 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:30ITTERSUM 4-COLMSCHATE 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 4Stand
12:30ITTERSUM 2-LEMELERVELD 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 7Stand
14:00ITTERSUM 3-ZLTB 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 8Stand
14:00ITTERSUM 1-PAF 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren 17+ Zaterdag (OVE) - 5e klasse - Afdeling 5Stand
14:00ITTERSUM 4-PAF 8Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren 17+ Zaterdag (OVE) - 5e klasse - Afdeling 8Stand
14:00ZLTB 4-ITTERSUM 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames 17+ Zaterdag (OVE) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:00ZWARTSLUIS 1-ITTERSUM 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00NIJVERDAL 2-ITTERSUM 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd 17+ Zaterdag (OVE) - 4e klasse - Afdeling 5Stand
14:00EMELWERTH 3-ITTERSUM 3Roodzand Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
09:00ITTERSUM 1-MEPPEL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 35Stand
10:00DRONTEN 1-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
10:00PARK BRABAND 1-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 6e klasse - Afdeling 12Stand
11:30DE PELIKAAN ZWOLLE 1-ITTERSUM 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
12:00ITTERSUM 1-HERCULES-HENGELO 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
09:00HEERDE 2-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
17:00ITTERSUM 2-COLMSCHATE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
17:00WIJHE 1-ITTERSUM 1Kunstgras
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 50+ Donderdag Ochtend (OVE) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ITTERSUM 1-DE PELIKAAN ZWOLLE 1Kunstgras